Trabzon Silah Sanayii’nin Silahları 60 Ülkede!60 ülke Türkiye’nin kapısında! O silahı almak için Trabzon’a adeta kamp kurdular

TİSAŞ, 1993 yılından beri Trabzon’da faaliyet gösteriyor. Başlangıçta Türk Silahlı Kuvvetleri’ne (TSK) ve iç pazar taleplerine cevap veren firma, son zamanlarda uluslararası alanda da varlık gösteriyor.

2023 yılında, 60 ülkeye toplamda 200 bin silah ihraç edildi. 2024’te ise ihracatın %30 artırılması hedefleniyor.

TİSAŞ, ABD, Kanada ve Avrupa gibi ülkeler de dahil olmak üzere birçok ülkeye silah ihracatı yapıyor.

Firma, savunma sanayiindeki gelişmeleri takip ederek AR-GE çalışmalarıyla yenilikçi ürünler üretiyor.

Türkiye’nin savunma sanayindeki ilerlemeler, TİSAŞ’ın büyümesine olumlu etki ediyor. Firmanın amacı, kolluk kuvvetlerinin ihtiyaçlarını karşılamak için nitelikli ve yenilikçi ürünler üretmek.

TİSAŞ’ın ürünleri NATO standartlarında zorlu testlerden başarıyla geçiyor. Firma ayrıca, TÜBİTAK destekli projelerde de yer alıyor.

2024’te ihracatın %30 artırılması hedefleniyor. TİSAŞ, ABD, Kanada ve Avrupa ülkeleri başta olmak üzere birçok ülkeye ihracat yapıyor.

Firma, savunma sanayii alanındaki gelişmeleri takip ediyor ve AR-GE çalışmalarıyla yenilikçi ürünler üretiyor. TİSAŞ, Türkiye’de savunma sanayiinde son yıllarda yaşanan gelişmelerden olumlu etkileniyor.

Firmanın hedefi, nitelikli ve yenilikçi ürünler oluşturarak kolluk kuvvetlerinin ihtiyacını karşılamak.

TİSAŞ’ın ürünleri NATO standartlarında zorlaştırılmış testleri başarıyla tamamlıyor. Firma, TÜBİTAK destekli projeler de üretiyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x